Podaruj bibliotece książkę...

Biblioteka Pedagogiczna w Raciborzu świętować będzie w tym roku 60 urodziny. Czego życzyłaby sobie z tej okazji? Książek. "Podaruj bibliotece książkę na urodziny" to akcja, do której przyłączyć mogą się wszyscy zainteresowani. Podarki dla książnicy przynosić można do jej siedziby lub przesyłać pocztą.
2 maja mija 60 lat, od kiedy Biblioteka Pedagogiczna działa w naszym mieście. - Służy pomocą nauczycielom i wychowawcom w ich pracy dydaktycznej, wspiera studentów i maturzystów w ich edukacji - wylicza kierownik raciborskiej filii Biblioteki Pedagogicznej Agata Śliwicka. - Biblioteka gromadzi piśmiennictwo pedagogiczne, literaturę z zakresu psychologii i nauk pokrewnych, poradniki metodyczne, książki naukowe i popularno-naukowe z różnych dziedzin wiedzy, podręczniki akademickie, literaturę dotyczącą regionu (Śląska i Raciborza) - kontynuują.
Czego raciborska biblioteka życzyłaby sobie z okazji 60 urodzin? Książek. Stąd pomysł na organizację akcji zatytułowanej "Podaruj bibliotece na urodziny książkę". Upominki przynosić można do siedziby biblioteki przy ul. Słowackiego 55 w Raciborzu lub przesłać pocztą z dopiskiem "Urodziny biblioteki". - Osoby i instytucje, które przyłączą się do wzbogacenie księgozbioru otrzymają pamiątkowe dyplomy i znajdą się na Honorowej Liście Darczyńców Biblioteki, a każda podarowana książka zostanie opatrzona nazwiskiem jej Darczyńcy (za jego zgodą) - kończy kierownik raciborskiej książnicy.
(oprac. JaGA)
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany