Młodzieżowa rada integruje się i szkoli

Jutro członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz wezmą udział w szkoleniu prowadzonym przez byłego członka MRM Gliwic, przedstawiciela Domu Inicjatyw Obywatelskich. Skąd pomysł? - Chcemy się zintegrować z nowymi osobami i dowiedzieć, na co możemy sobie pozwolić - wyjaśnia Alina Hanc.
Osobą, która pomoże raciborskiej MRM obrać kierunek, w którym chciałaby iść, jest Andrzej Jarema-Suchorowski, były członek MRM Gliwic i przedstawiciel fundacji Dom Inicjatyw Obywatelskich. - Mieliśmy okazję go poznać, współpracując w Koalicji na Rzecz Rozwoju Młodzieży. Kilka takich szkoleń miał on już okazję przeprowadzić - mówi przewodnicząca MRM Racibórz Alina Hanc.
Czego przedstawiciele MRM Racibórz spodziewają się po spotkaniu? - Przede wszystkim chodzi nam o zintegrowanie się z osobami, które w tym roku do rady dołączyły. A druga rzecz to poszerzenie naszej wiedzy, żebyśmy wiedzieli, co jako rada możemy, a czego nie. Liczymy na to, że spotkanie ułatwi nam wybór kierunku, w którym powinniśmy iść - kończy Alina Hanc.
JaGA
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany