Aktualności13 stycznia 201109:02
Będzie można wpisać narodowość śląską

0
Reklama
Powiat:
Prasówka. W zbliżającym się narodowym spisie powszechnym osoby odpowiadające na pytania dotyczące narodowości będą mogły wpisać taką narodowość, do jakiej przynależność odczuwają, w tym śląską. Problem porusza TUTAJ Dziennik Zachodni w rozmowie z wicedyrektorką departamentu badań demograficznych w GUS-ie.
fot. http://www.autonomia.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=556&Itemid=15

![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)
![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)












![Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1569052969img_0182-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany