Kto zostanie Czytelnikiem Roku 2026 w Raciborzu?

Uwielbiasz czytać książki? A może wolisz audiobooki? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Dzięki Bibliotece w Raciborzu możesz rozwijać swoją literacką pasję i jednocześnie zdobyć nagrody! Odbierz Paszport Czytelnika już dziś, zbieraj pieczątki i sięgnij po tytuł „Czytelnika Roku 2026”!
Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Zgłoś chęć udziału w konkursie w dowolnej filii lub oddziale Biblioteki i odbierz Paszport Czytelnika! A potem… wypełnij go pieczątkami i sięgnij po tytuł „Czytelnika Roku 2026”!
• Jedna oddana książka/audiobook = jedna pieczątka w Paszporcie Czytelnika
• 75 pieczątek = drobny upominek, który odbierzesz w Wypożyczalni Głównej w godzinach otwarcia
• 150 pieczątek + przynajmniej 1 za udział w wydarzeniach bibliotecznych = tytuł „Czytelnika Roku 2026” + nagroda
Konkurs trwa do 31 grudnia 2026 roku. Wypełniony (kompletny!) Paszport należy oddać w dowolnej filii do 11 stycznia 2027 roku. Ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie tytułów „Czytelnika Roku 2026” oraz „Czytającego Rodzica 2026” nastąpi w styczniu 2027 roku.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, aktywni czytelnicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu bez ograniczeń wiekowych. W konkursie przyznane zostaną tytuły: „Czytelnika Roku 2026” oraz „Czytającego Rodzica 2026” (dla rodziców lub opiekunów prawnych dzieci do 6. roku życia). A co jeśli ktoś nie ma jeszcze karty bibliotecznej? Nic straconego! Wystarczy zapisać się w dowolnej filii biblioteki, odebrać kartę i przystąpić do konkursu.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany