Zabrze należało do nich. Lehuń i Węgrzyn z wyraźnymi zwycięstwami na gali bokserskiej

Podczas gali Next Level Fight w Zabrzu Wojciech Lehuń i Kacper Węgrzyn odnieśli przekonujące zwycięstwa, potwierdzając swoją rosnącą formę. Szczególne wrażenie zrobił debiut zaledwie 14-letniego Węgrzyna.
W sobotę, 28 marca, w Zabrzu odbyła się Wielka Gala Boksu Next Level Fight, która przyciągnęła uwagę kibiców sportów walki z całego regionu. Wśród zawodników, którzy zaprezentowali się w ringu, znaleźli się Wojciech Lehuń z Raciborza oraz Kacper Węgrzyn z Kietrza – obaj reprezentujący klub Wściekłe Pięści Węża.
Wojciech Lehuń, trenujący na co dzień pod okiem Fryderyka Dąbala i Mariusza Wróbla, odniósł efektowne zwycięstwo po trzyrundowym pojedynku. Walka była niezwykle dynamiczna – zawodnicy przez większość czasu wymieniali intensywne serie ciosów, nie dając kibicom chwili wytchnienia. Na uwagę zasługuje fakt, że była to już trzecia walka Lehuna w ciągu zaledwie pięciu miesięcy, co świadczy o jego dużej determinacji i sportowej dyscyplinie.
Równie imponująco zaprezentował się Kacper Węgrzyn, który wygrał swoją debiutancką walkę. Czternastoletni zawodnik, będący wychowankiem Mariusza Wróbla, pokazał dużą dojrzałość i pewność siebie w ringu. Jego występ może być zapowiedzią obiecującej kariery w boksie.
Gala odbyła się w nietypowej, klimatycznej przestrzeni dawnego kina Roma w Zabrzu, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter wydarzenia. Występy zawodników związanych z regionem spotkały się z dużym uznaniem publiczności.
Zwycięstwa Lehuna i Węgrzyna to powód do dumy dla lokalnego środowiska sportowego. Kibice już teraz z niecierpliwością czekają na ich kolejne występy i dalszy rozwój karier.









![200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] 200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778870546dsc-3792-.jpg)












![Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778783352dsc-9937-.jpg)





![Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778756499kkplsmakuje2026-baner-1580x650px-.jpg)


![Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778914939gemini-generated-image-3naq1w3naq1w3naq-2-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany