Aktualności19 października 201009:30
Antychryst i Miasto ślepców

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)29 października o 22.00 w kinie Bałtyk przy ul. Londzina rusza Halloween, czyli nocny maraton filmowy dla miłośników horrorów. W programie trzy produkcje: Miasto ślepców, Antychryst oraz Prawo zemsty. Wstęp 25 zł. Seanse tylko dla widzów od lat 18.








![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)














![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)





![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany