Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 października 202509:36

Ada Tril odkrywa Islandię - trzeci singiel z nadchodzącej EP Zmiany Klimatu

Ada Tril odkrywa Islandię - trzeci singiel z nadchodzącej EP Zmiany Klimatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Ada Tril (właśc. Adrianna Tril-Przybysz) - producentka, wokalistka i autorka tekstów z Raciborza – po raz kolejny zabiera słuchaczy w świat emocji zamkniętych między alternatywnym popem, elektroniką a dark popem.

Jej nowy singiel „Islandia” to czwarty utwór zapowiadający debiutancką EP-kę „Zmiany Klimatu”. To opowieść o potrzebie zmiany - tej, która musi nadejść z zewnątrz, by coś w nas poruszyć. W warstwie brzmieniowej słychać chłód północy i emocje kipiące tuż pod powierzchnią. Mocna, rytmiczna stopa, etniczne tomy i intymny wokal tworzą tu przestrzeń, w której surowość spotyka się z wrażliwością.

– Dla mnie „Islandia” jest zaklęciem. Napisałam ją w czerwcu 2022 roku, a miesiąc później moje życie zupełnie się odmieniło. Dlatego wierzę, że ta piosenka ma moc — jeśli czujesz, że tkwisz w martwym punkcie, to utwór dla Ciebie – mówi Ada Tril.

Debiutancka EP-ka „Zmiany Klimatu” to znacznie więcej niż muzyczny projekt. To spójna opowieść o przemianach – wewnętrznych i zewnętrznych, metaforycznie nawiązująca do tych, które zachodzą w naturze. Zainspirowana latami podróży i życiem na Islandii, Ada Tril buduje brzmienia oparte na żywiołach: wodzie, wietrze, przestrzeni, chłodzie i sile natury.

Singiel „Islandia” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, gdzie można go odsłuchać online.

Autor: mat. prasowy, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport31 maja 202612:31

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Jedno z najważniejszych spotkań kończącego się sezonu raciborskiej B klasy miało przynieść odpowiedź na pytanie, które z drużyn zrobi krok w stronę utrzymania. Zamiast wyłącznie sportowych emocji po meczu LKS Ruda Kozielska – LKS Wojnowice najwięcej mówi się jednak o obsadzie sędziowskiej i możliwym konflikcie interesów.

(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 maja 202623:53

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i tych złych towarzyszyło weekendowym meczom piłkarskim rozegranym w regionie. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 maja 202623:55

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO]

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Pewne mecze mają w sobie „to coś”, jeszcze zanim padnie pierwszy gwizdek - tak właśnie było w niedzielne (31.05.) popołudnie przy ul. Olimpijczyka w Zawadzie, gdzie lider tabeli podejmował wicelidera pierwszej grupy C klasy. 

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.