Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 lipca 202522:48

Nie przegap! Już wkrótce Urodziny Harry’ego Pottera na Stacji Młodych

Nie przegap! Już wkrótce Urodziny Harry’ego Pottera na Stacji Młodych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Czy wiesz, że Harry Potter obchodzi swoje urodziny 31 lipca? Świętujmy je wspólnie na Stacji Młodych! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu oraz Klub Miłośników Fantastyki Bastion zapraszają na wyjątkowe urodziny najbardziej znanego czarodzieja na świecie. Przyjdź i poczuj się jak w Hogwarcie – szykuje się wieczór pełen czarów i dobrej zabawy!

W programie znajdzie się m.in. konkurs wiedzy dla zaawansowanych fanów (ze słodkimi nagrodami!) a także quiz przygotowany specjalnie dla pierwszorocznych. Będzie można podziwiać wystawę LEGO oraz książek związanych ze światem młodego czarodzieja. Na uczestników czeka również strefa gier planszowych i okazja do pogawędek o uniwersum magii. Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest wspólny seans filmowy ok. godz. 18.00.

Impreza odbędzie się w czwartek 31 lipca w godz. 16.00-20.00 na Stacji Młodych (Plac Dworcowy 1). Wstęp wolny!

Autor: Biblioteka Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 grudnia 202509:48

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO]

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Obchody 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu stały się okazją do spotkania kilku pokoleń absolwentów, nauczycieli i uczniów. Kulminacyjnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, która podkreśliła znaczenie szkoły w historii miasta i regionu.

Mirosław Kościelniak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.