Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 maja 202512:08

Coco Jamboo, czyli LayZee aka Mr. President w Szymocicach [FOTO i WIDEO]

Coco Jamboo, czyli LayZee aka Mr. President w Szymocicach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W szymocicką majówkę w AquaBrax nie mogło zabraknąć wspomnień z lat 90. Wszystko za sprawą 30. urodzin Radia90, które uświetnił występ LayZee aka Mr. President – artysty na zawsze kojarzonego z nieśmiertelnym hitem "Coco Jamboo".

Mr. President to niemiecki zespół muzyczny, który powstał w Bremie i początkowo działał pod nazwą Satellite One. Grupa zadebiutowała w 1995 roku albumem „Up’N Away”, jednak to dopiero wydany rok później singiel „Coco Jamboo” zapewnił jej miejsce w historii muzyki tanecznej lat 90. Ten letni przebój stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów tamtej dekady, rozbrzmiewając w klubach na całym świecie.

Choć Mr. President miał w dorobku więcej singli, żaden nie zbliżył się do popularności „Coco Jamboo”. Trio Lady Danii, Lazy Dee i T Seven przez lata powracało do tego utworu, który stał się ich wizytówką. Ostatecznie zespół zakończył działalność w 2008 roku, a jego członkowie skupili się na życiu prywatnym i solowych projektach.

Lazy Dee, występujący obecnie jako LayZee aka Mr. President, kontynuuje swoją sceniczną drogę, wciąż wykonując „Coco Jamboo” – tym razem z nowymi wokalistkami, które towarzyszą mu na koncertach, odtwarzając kobiece partie znane z oryginalnych wersji. Artysta występuje głównie na imprezach nawiązujących do klimatu lat 90., takich jak majówka w Szymocicach.

Wydarzenie zorganizowane z okazji jubileuszu Radia90 idealnie wpisało się w nostalgię za muzyką sprzed trzech dekad, a LayZee porwał publiczność do wspólnej zabawy przy rytmach, które zna niemal każdy.

Autor: Mirosław Kościelniak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 czerwca 202622:46

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Sport20 czerwca 202619:29

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO]

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Stadion przy ulicy Srebrnej w Raciborzu ponownie stał się areną piłkarskich zmagań młodych zawodników z Polski i zagranicy. W sobotnie przedpołudnie oraz wczesne godziny popołudniowe rozegrano trzeci turniej w ramach V4Cup o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza Jacka Wojciechowicza. W zawodach udział wzięło szesnaście drużyn, które przez wiele godzin rywalizowały o końcowy triumf.

red., fot. Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.