Aktualności4 maja 202508:37
Porażenie prądem przy Opawskiej. Dwie osoby ranne

0
Reklama
Racibórz:
Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 maja, przed godziną 11.00. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ciężko ranny jest 64-latek.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 3 maja, o godzinie 10:57 przy ulicy Opawskiej w Raciborzu, w rejonie zakładu nr 2 ZPC Mieszko i ogródków działkowych. Dwóch pracowników firmy energetycznej wykonywało prace konserwatorskie. W ich trakcie doszło do porażenia prądem – 26-latek ma poparzone ręce, 64-latek odniósł znacznie poważniejsze obrażenia. Obaj trafili do szpitala w Raciborzu. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Nie było jednak konieczności transportu lotniczego.
Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Akcję zakończono o godzinie 12:29.







![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)








![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)














![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany