Brawura srogo ukarana. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy

Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali kierującego peugeotem, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością blisko 110 km/h. 33-latek został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 13 punktów. Dodatkowo mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
W czwartek w miejscowości Rudy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 33-letniego kierującego peugeotem, który jechał z prędkością blisko 110 km/h w obszarze zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyzna został również ukarany wysokim mandatem oraz otrzymał punkty karne.
Apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Prędkość może być przyczyną groźnych wypadków, a brawura i lekkomyślność mogą kosztować ludzkie życie. Nie ryzykuj — zwolnij i zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu.


![Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766685665img-2917-.jpg)


![14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] 14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667381871724514204dsc-1069-2-.jpg)

![Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766686993img-2947-.jpg)
![Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766650097dsc-6342-.jpg)









![Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17666564631707559924dsc-5535-2-.jpg)





![Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667151721766358079gre03201-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany