Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 kwietnia 202510:10

CKZiU nr 1. Świadectwa wręczone, Oskary rozdane!

CKZiU nr 1. Świadectwa wręczone, Oskary rozdane! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Absolwenci CKZiU nr 1 w Raciborzu „Budowlanka-Gastronomik” rozpoczęli nowy rozdział. W piątek, 25 kwietnia, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu rozbrzmiewało radosnymi głosami i wzruszającymi wspomnieniami. Tego dnia mury szkoły opuściło 66 absolwentów, którzy z dumą odebrali swoje świadectwa ukończenia nauki oraz liczne wyróżnienia.

Uczniowie kształcili się w perspektywicznych zawodach: technik agrobiznesu, technik analityk, technik architektury krajobrazu, technik budownictwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością etatowy członek zarządu powiatu, pan Marek Kurpis. W swoim przemówieniu skierowanym do absolwentów podkreślił znaczenie zdobytej wiedzy i umiejętności, życząc im odwagi w zdobywaniu świata i realizacji swoich zawodowych marzeń. Jego słowa dodały młodym ludziom skrzydeł przed wkroczeniem w dorosłe życie.

Po oficjalnej części wręczenia świadectw nadszedł czas na długo wyczekiwaną Galę Szkolnych Oskarów. Uhonorowano uczniów w 12 humorystycznych kategoriach. Statuetki powędrowały do osób, które w szczególny sposób zapisały się w pamięci społeczności szkolnej, m.in. w kategoriach takich jak "Diwa szkoły" czy "Śmiech, którego nie da się zapomnieć". Ta część uroczystości wywołała wiele uśmiechów i pozytywnej energii.

Tegoroczni maturzyści nie zapomnieli również o tych, którzy towarzyszyli im w edukacyjnej podróży. W pełnych wdzięczności słowach podziękowali swoim wychowawcom za ich trud, cierpliwość i wsparcie, a także opiekunce samorządu uczniowskiego za jej zaangażowanie w życie szkoły. Nie zabrakło wspomnień z minionych lat spędzonych w szkolnych ławach.

Pożegnanie absolwentów w CKZiU Nr 1 w Raciborzu było nie tylko uroczystym zakończeniem pewnego etapu, ale przede wszystkim pełnym nadziei wkroczeniem w przyszłość. Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia w realizacji ich planów i marzeń!

Powodzenia na maturze!

Autor: mat. nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport8 czerwca 202520:21

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W wyższych ligach rozegrano ostatnie mecze bieżącego sezonu. Emocji nie brakowało także w rozgrywkach niższych klas Podokręgu Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Nasz Racibórz 30.05.2025
29 maja 202517:46

Nasz Racibórz 30.05.2025

Nasz Racibórz 23.05.2025
22 maja 202518:47

Nasz Racibórz 23.05.2025

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.