Pożegnanie rocznika 2020/2025 w Zespole Szkół Ekonomicznych

W piątek, 25 kwietnia 2025 roku, w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów rocznika 2020/2025. Dla uczniów popularnego "Ekonomika" zakończył się kolejny ważny etap edukacyjnej podróży. To moment podsumowań, refleksji i wspomnień – minione lata były czasem intensywnego rozwoju osobowościowego i intelektualnego.
Podczas pięciu lat nauki młodzież i nauczyciele niejednokrotnie musieli mierzyć się z wyzwaniami. Jednym z nich były doświadczenia pandemii oraz okres zdalnego nauczania, który wymagał od wszystkich ogromnej determinacji i elastyczności. Mimo trudności uczniowie osiągali sukcesy zarówno indywidualne, jak i zespołowe – w nauce oraz w sporcie.
Z tej szczególnej okazji szkoła uroczyście pożegnała tegorocznych maturzystów. Wśród opuszczających mury ZSE znaleźli się:
klasa V a – technik ekonomista, wychowawczyni Karolina Rowińska,
klasa V b – technik reklamy, wychowawca Zygmunt Kobylak,
klasa V c – technik handlowiec i technik rachunkowości, wychowawca Piotr Czech,
klasa V d – technik logistyk, wychowawczyni Katarzyna Luterek.
Pożegnanie było nie tylko oficjalnym zakończeniem nauki, ale też pełnym emocji wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Przed absolwentami teraz kolejne wyzwania – matura, wybory dalszej ścieżki kształcenia lub kariery zawodowej, a przede wszystkim otwarty świat pełen nowych możliwości.
Życzymy wszystkim abiturientom Zespołu Szkół Ekonomicznych powodzenia i realizacji najśmielszych marzeń!







































































































![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)










![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)







![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)














![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany