Jarmark Wiosenny na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ]
![Jarmark Wiosenny na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Jarmark Wiosenny na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17452212701714207016-dsc3613-.jpg)
Już 26 kwietnia od godzin porannych dziedziniec Zamku Piastowskiego w Raciborzu wypełni się kolorami, zapachami i dźwiękami wiosny. Kwiaty, lokalne przysmaki, rękodzieło i używane skarby – wszystko to czeka na uczestników dorocznego jarmarku, który zakończy się potańcówką pod gołym niebem.
W sobotę, 26 kwietnia, Zamek Piastowski w Raciborzu stanie się sercem lokalnego świętowania wiosny. Doroczny jarmark, który od lat przyciąga mieszkańców i turystów, w tym roku zyska jeszcze bogatszą formę.
Od godzin porannych na zamkowym dziedzińcu rozstawione będą stoiska z kwiatami, sadzonkami, drzewkami, miodami, naturalnymi produktami spożywczymi i rękodziełem. Każdy, kto kocha przyrodę, lokalne smaki i unikatowe wyroby, znajdzie coś dla siebie.
Równolegle z jarmarkiem odbędzie się bazarek rzeczy używanych – prawdziwa gratka dla miłośników vintage i tych, którzy chcą dać drugie życie przedmiotom z duszą.
Po południu klimat wydarzenia stanie się jeszcze bardziej sielski i swobodny. Na uczestników czeka grill i ognisko, przy którym będzie można samodzielnie upiec kiełbaskę. Całość dopełni muzyka płynąca z gramofonów, a dziedziniec zamieni się w przestrzeń taneczną.
Za organizacją wydarzenia stoją Wojciech Kuśnierz i Bogdan Bartnicky, dobrze znani z raciborskiego festiwalu Full Moon. Ich doświadczenie i energia sprawiają, że wiosna na zamku zapowiada się nie tylko barwnie, ale też wyjątkowo klimatycznie.
To idealna okazja, by spotkać się z sąsiadami, nacieszyć oczy i duszę, a przy okazji wrócić do domu z wyjątkowym zakupem lub pięknym wspomnieniem.
Aktualizacja: ze względu na ogłoszoną żałobę wieczorna potańcówka została odwołana.
Wystawcy zainteresowani udziałem mogą się kontaktować pod numerem:
Bogdan Bartnicki 607 342 223
Wojciech Kuśnierz 606 823 214
![Lokatorzy odebrali klucze. Pierwszy z dwóch nowych bloków przy Łąkowej gotowy do zamieszkania [FOTO] Lokatorzy odebrali klucze. Pierwszy z dwóch nowych bloków przy Łąkowej gotowy do zamieszkania [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17664238661000086809-min-.jpg)





![Seria zdarzeń drogowych i interwencji strażaków [RAPORT 998] Seria zdarzeń drogowych i interwencji strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766482370603854012-1173196208297703-2705687028020719186-n-2-.jpg)







![Kolizja, monitoring i podtrucie czadem [RAPORT 998] Kolizja, monitoring i podtrucie czadem [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_167869544616124340241544093327czujka_www---.jpg)

![Kino Bałtyk w Raciborzu na świątecznie [REPERTUAR] Kino Bałtyk w Raciborzu na świątecznie [REPERTUAR] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766393492000m31ab5tq93o5p-c461-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany