Tydzień Bibliotek w Raciborzu - sprawdź, co przygotowano dla dzieci!

Dzieci uwielbiają odwiedzać biblioteki! Dlatego w ramach zbliżającego się wielkimi krokami największego święta wszystkich fanów książek, raciborska biblioteka przygotowała dla młodych czytelników szereg atrakcji – m.in. Przemarsz Bajkowych Postaci ulicami Brzezia, konkursy, atrakcje na Biegu z Książką czy zwiedzanie biblioteki „od kuchni”. Sprawdź, co będzie się działo!
Tydzień Bibliotek w Raciborzu odbędzie się w dniach 7-15 maja. Oprócz atrakcji dla dorosłych, biblioteka nie zapomniała o najmłodszych czytelnikach! Na dobry początek (7 maja) ulicami Brzezia przejdzie Zaczytana Banda, czyli Przemarsz Bajkowych Postaci. Początek o godz. 9.30. W piątek 9 maja w godz. 9.00-14.00 przedszkolaki będą miały okazję odkryć wszystkie zakamarki biblioteki przy ul. Kasprowicza 12 w ramach dnia otwartego (zapisy: [email protected], tel. 500 334 249 lub 32 415 37 24 wew. 26). Z kolei w niedzielę 11 maja Klub Ojca pobiegnie dla Liwii Chomiczewskiej w ramach Charytatywnego III Biegu z Książką (https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/3654-charytatywny-iii-bieg-z-ksiazka.html).
W ramach Tygodnia Bibliotek, filia w Ocicach zorganizuje rodzinne warsztaty 13 maja o godz. 16.00, które połączą literaturę z zabawami sensoryczno-motorycznymi (wymagane wcześniejsze zapisy: tel. 32 415 76 39). I na finał cieszący się niesłabnącą popularnością Konkurs Gwary Śląskiej „Tukej piyknie godomy” (https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/3626-tydzien-bibliotek--konkurs-gwary-slaskiej----tukej-piyknie-godomy---.html)
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny! Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej biblioteki: https://www.biblrac.pl/pl/site/kalendarz.html


![Studniówka raciborskiego Mechanika na bis. Jeden bal, dwa fotoreportaże [FOTO i WIDEO] Studniówka raciborskiego Mechanika na bis. Jeden bal, dwa fotoreportaże [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176859580117685952154j0a8699-.jpg)
![Studniówka raciborskiego Mechanika – wszystkie klasy bawią się wspólnie [FOTO i WIDEO] Studniówka raciborskiego Mechanika – wszystkie klasy bawią się wspólnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768594488bez-nazwy-50-.jpg)
![Zdjęcia na bis. Sportowo-mundurowa studniówka ZSOMS [FOTO i WIDEO] Zdjęcia na bis. Sportowo-mundurowa studniówka ZSOMS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768602821dsc-2301-.jpg)
![Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSOMS w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSOMS w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768599501dsc-7699-298-.jpg)

![X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768648302dsc-0207-.jpg)





![Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176868805217686753924j0a9896-.jpg)



![Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768690933dsc-7813-.jpg)

![Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO] Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768558478img-5314-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany