Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 kwietnia 202512:07

Debata Młodych po raz drugi w Raciborzu – weź udział!

Debata Młodych po raz drugi w Raciborzu – weź udział! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Masz głos! Weź udział w debacie! Stacja Młodych Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w Debacie Młodych, organizowanej 13 czerwca w ramach Europejskiego Spotkania Młodzieży. Trwają zapisy!

Po sukcesie ubiegłorocznej debaty, raciborska biblioteka postanowiła powtórzyć wydarzenie! W tym roku młodzież zmierzy się z następującymi tezami:

Teza nr 1: „Sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla przyszłości ludzkości”
Teza nr 2: „E-sport powinien być uznawany za pełnoprawną dyscyplinę sportową”
Teza nr 3: „Kultura masowa niszczy lokalne tradycje i tożsamość narodową”

Debata Młodych odbędzie się 13 czerwca 2025 roku o godzinie 11:00 na Stacji Młodych, Plac Dworcowy 1, 47-400 Racibórz. Zgłoszenia należy kierować do Marszałka Debaty – Magdaleny Wieder, nr tel. 500 334 245. Ilość miejsc w Debacie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin zawierający dokładną strukturę debaty oraz formularze zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej biblioteki: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/3628-debata-mlodych.html 

 

 

 

 

Autor: MiPBP, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
7
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności18 września 202513:28

Dawcy krwi uhonorowani w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Dawcy krwi uhonorowani w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W czwartek, 18 września 2025 roku, w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wydarzenie to poświęcone było osobom, które od lat dzielą się tym, co najcenniejsze – własną krwią. Podczas ceremonii wręczono odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.