Raciborska policja zaprasza na doborowy dzień otwarty

5 kwietnia (sobota) w godzinach 9:00–14:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu odbędzie się dzień otwarty dla osób zainteresowanych podjęciem służby w policji.
W trakcie wydarzenia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, wymagań stawianych kandydatom oraz specyfiki służby. Przewidziano możliwość bezpośredniego kontaktu z funkcjonariuszami, którzy odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości związane z wyborem tej ścieżki zawodowej.
Osoby zdecydowane na złożenie dokumentacji rekrutacyjnej będą miały możliwość dopełnienia formalności w dniu wolnym od pracy.

![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
















![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany