Aktualności17 marca 202514:32
Państwo Warkocz świętują jubileusz 60-lecia małżeństwa

0
Reklama
Racibórz:
Państwo Zofia i Rajnhard Warkocz obchodzą wyjątkowy jubileusz – 60 lat wspólnego życia. Z tej okazji odwiedziła ich kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nędzy, Katarzyna Kalus.
Podczas uroczystego spotkania jubilaci otrzymali serdeczne życzenia, kwiaty, upominek oraz dyplom gratulacyjny. Wspólne świętowanie uświetnił poczęstunek, a małżonkowie chętnie dzielili się wspomnieniami. Pan Rajnhard opowiedział o swojej pasji do kolorowanek, którą zaraża swoje prawnuki. W spotkaniu uczestniczyły także córka i wnuczka jubilatów.
Państwo Warkocz zawarli związek małżeński 6 marca 1965 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Raciborzu.
Z okazji jubileuszu składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia, szczęścia i wielu kolejnych lat w miłości i harmonii.






![Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178143208857ca8f7c-676e-423d-be4a-fd1349378352-.jpg)
























![Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722611109453505630-1020416656751966-2731568433853199743-n-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany