Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 marca 202507:59

Krzyżanowice. Złodzieje z Czech zatrzymani na gorącym uczynku

Krzyżanowice. Złodzieje z Czech zatrzymani na gorącym uczynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

Policjanci z Krzyżanowic zatrzymali dwóch obywateli Czech, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego myjni samochodowej. Ponadto jeden z mężczyzn posiadał przy sobie narkotyki. Obaj usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.

- W niedziele tuż po godzinie 22.00 dyżurny raciborskiej komendy odebrał zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego myjni samochodowej przy ulicy Polnej w Zabełkowie. Na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. Dzięki precyzyjnemu opisowi sprawców przekazanemu przez świadka, policjanci niezwłocznie rozpoczęli ich poszukiwania - informuje KPP.

- Już po kilkunastu minutach od zdarzenia policjanci z komisariatu w Krzyżanowicach zatrzymali dwóch mężczyzn. Okazało się, że to obywatele Republiki Czeskiej w wieku 31 i 42 lat. Mężczyźni mieli przy sobie skradzione pieniądze oraz narzędzia używane do włamań. Dodatkowo jeden z mężczyzn posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Obywatele Czech zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi im nawet do 10 lat więzienia - dodano w komunikacie policji.

Autor: KPP, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 października 202514:14

Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO]

Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Raciborzu zorganizował doroczne obchody Dnia Seniora. Wydarzenie odbyło się w gościnnych progach restauracji Raciborska przy Rynku i zgromadziło licznie przybyłych członków związku, przedstawicieli władz samorządowych oraz zaproszonych gości. Spotkanie, jak co roku, stało się okazją do wspólnego świętowania, podsumowania działalności organizacji oraz uhonorowania zasłużonych seniorów.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport26 października 202518:21

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

AKTUALIZACJA. Podczas weekendu nie brakowało sportowych emocji. Grały ligi piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport26 października 202523:17

Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO]

Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W XII kolejce trzeciej grupy klasy okręgowej drużyna Unii Racibórz rozegrała mecz wyjazdowy, choć tym razem nie musiała ruszać w daleką podróż. Spotkanie z LKS Gamów odbyło się na stadionie przy ulicy Łąkowej w Raciborzu, gdzie ekipa ze Srebrnej zmierzyła się z zespołem, który swoje domowe mecze rozgrywa właśnie na obiekcie Rafako.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Nasz Racibórz 03.10.2025
2 października 202517:23

Nasz Racibórz 03.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.