Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 stycznia 202516:02

Grupa Bez Nazwy powraca i zaprasza na zimowy koncert!

Grupa Bez Nazwy powraca i zaprasza na zimowy koncert! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zespół jazzowy Grupa Bez Nazwy, który wraca na raciborski rynek po kilkuletniej przerwie, zaprasza 19 stycznia (niedziela) o godz. 17.00 na Koncert Zimowy do Domu Kultury „Strzecha”.

Grupa, której korzenie sięgają początku lat 70. ubiegłego wieku, zaprezentuje tym razem największe hity amerykańskich standardów zimowych i okołoświątecznych. Podczas koncertu usłyszymy m.in. "Let it snow" Deana Martina, "Jingle Bells Rock" Bobiego Helmsa, "It's beginning to look like Christmas" Binga Crosby czy nastrojowe "Driving home for Christmas" z repertuaru Chrisa Rea. Nie zabraknie również polskich akcentów muzycznych.

Zespół zagra w składzie:

Agnieszka Busuleanu-Jaksik - wokal
Stefan Konopnicki - gitara basowa
Jakub Wramba - gitara
Jarosław Pawłowski - piano
Tadeusz Widota - perkusja
Marek Pieczarek - saksofon
Dawid Cieślik - trąbka
Gustaw Rotmański – puzon

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach Raciborskiego Centrum Kultury oraz na biletyna.pl/event/view/id/497246 (honorowane raciborskie karty: „Senior 60+” i „Rodzina+”).

Zapraszamy na muzyczną podróż pełną zimowych emocji!

Autor: rck / fot. Jan Ptak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.