Czad w mieszkaniu przy Wojska Polskiego

W trakcie minionej służby strażacy z PSP Racibórz odnotowali jedną interwencję. Miała ona miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek (6/7.01.) w Raciborzu.
O godzinie 1.48 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie z ulicy Wojska Polskiego, mówiące o wejściu domowej czujki tlenku węgla w stan alarmu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania strażacy przystąpili do działań, które polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, oraz wykonaniu pomiarów atmosfery. W mieszkaniu osoby zgłaszającej potwierdzono obecność tlenku węgla w stężeniu 10 ppm. Pomiaru dokonano przy włączonym piecu gazowym. Mieszkanie zostało przewietrzone. Kontroli atmosfery dokonano także w pozostałych mieszkaniach w tym samym pionie. Nie stwierdzono w nich obecności CO. Dzięki prawidłowemu zadziałaniu czujki nikt nie został poszkodowany.






![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)




















![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany