Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 grudnia 202409:36

Spektakularna scena i plejada muzycznych gwiazd. Śląskie ma przepis na najlepszą sylwestrową imprezę w Polsce

Spektakularna scena i plejada muzycznych gwiazd. Śląskie ma przepis na najlepszą sylwestrową imprezę w Polsce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Na scenie zlokalizowanej w legendarnym Kotle Czarownic wystąpią m.in.: Michał Szpak, Lanberry, Sara James, Andrzej Piaseczny, Michał Wiśniewski, Blanka, Majka Jeżowska, Tatiana Okupnik, Natasza Urbańska, Piotr Lato, Małgorzata Ostrowska, Sarsa, Tribbs i zespoły Wilki, Afromental, Piersi, Feel, Lemon, a także DJ Bobo i The Kolors. Organizatorzy trzymają w zanadrzu kilka muzycznych niespodzianek.

„Budowa sceny trwa od początku grudnia i jest w nią zaangażowanych stu pracowników. Szerokość sceny to 119 m szerokości i 19 m wysokości, do tego 2,5 tys. modułów LED. Na scenie wystąpi ponad 30 artystów, dlatego warto tę wyjątkową noc spędzić na Stadionie Śląskim” – tłumaczył dyrektor stadionu Adam Strzyżewski.

Koleje Śląskie i Tramwaje Śląskie przygotują dodatkowe kursy, a komunikacja publiczna ma być bezpłatna. Sylwester z Dwójką rozpocznie się o godz. 20. 00. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W konferencji zapowiadającej Sylwestra z Dwójką na Stadionie Śląskim uczestniczyli marszałek Wojciech Saługa, dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski oraz Krystyna Sokołowska z Telewizji Polskiej.

„Zapraszam na największą sylwestrową imprezę w Polsce. Przed nami noc pełna atrakcji, spektakularna scena, najlepsze widowisko i najpopularniejsi artyści. Wierzę, że legendarny Kocioł Czarownic będzie tej nocy wypełniony po brzegi. Warto spędzić tę wyjątkową noc na największej imprezie pod gołym niebem w towarzystwie gwiazd i znakomitej muzyki” – przekonuje Marszałek Województwa Śląskiego, Wojciech Saługa.

Autor: UMWS, fot. T. Żak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
7
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.