Weekend Cudów Szlachetnej Paczki w Krzanowicach i Krzyżanowicach

Minione dni, 14-15 grudnia, to Weekend Cudów Szlachetnej Paczki w gminach Krzanowice i Krzyżanowice.
Rejon Krzanowice/Krzyżanowice obejmował teren obu gmin, tworzy go 9 wspaniałych Wolontariuszy: Ada, Ola, Angelika, Kasia, Dominika, Asia, Natalia, Adam i liderka Ola. Wsparciem logistycznym zajmował się Tomek.
- Włączyliśmy 11 Rodzin, każda z nich znalazła Darczyńcę i otrzymała pomoc. W paczkach znajdowały się oprócz żywności i środków czystości takie upominki, jak lodówki, pralka, rowery, zabawki, artykuły plastyczne, ubrania, obuwie oraz piękne personalizowane artykuły, w tym artykuły szkolne, bidony, śniadaniówki, poduszki, skarpety świąteczne na prezenty. Nie zabrakło też węgla, który da ciepło przez całą zimę - informują wolotariusze.
Pomieszczenia na magazyn jak co roku udostępniła Szkoła Podstawowa w Krzanowicach, a dzięki kierowcom i uprzejmości Urzędu Gminy Krzanowice i Urzędu Gminy Krzyżanowice, które udostępniły nam busy, wszystkie paczki zostały dostarczone bezpiecznie pod wskazane adresy.
Do akcji włączyli się też strażacy z OSP Krzanowice, którzy dzielnie nosili paczki, a także pomagali w ich dowiezieniu.
Od restauracji La Colina otrzymaliśmy pyszne pizze. Ciepły posiłek dodał nam energii do dalszego działania.
W tegoroczną edycję szczególnie zaangażował się ksiądz Marek z parafii św. Wacława w Krzanowicach, dzięki któremu mogło się odbyć szkolenie wdrożeniowe Wolontariuszy oraz Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krzyżanowicach, którzy zorganizowali dodatkową zbiórkę żywności i chemii na potrzeby naszego Rejonu.
W imieniu wszystkich rodzin dziękujemy darczyńcom, bez których nie byłoby tak wspaniałych paczek, a dzięki nim każda rodzina może przeżyć Święta spokojnie, nie martwiąc się o to, czy będzie je na to stać.
Fantastyczna ekipa, ogrom wsparcia różnych instytucji i w rezultacie widok radości Rodzin oraz niejednokrotnie łez wzruszenia, a także niedowierzania na widok otrzymanych prezentów, daje mnóstwo pozytywnych emocji i motywacji do dalszego działania.













![Małgorzata Piastowska z Raciborza z czterema fotelami w The Voice Senior [WIDEO] Małgorzata Piastowska z Raciborza z czterema fotelami w The Voice Senior [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768136259613638515-1484542750339419-7345768237890002575-n-.jpg)








![Doroczny koncert kolęd i pastorałek w kościele w Brzeziu [FOTO i WIDEO] Doroczny koncert kolęd i pastorałek w kościele w Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768149730dsc-0092-.jpg)


![Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768160500gre04075-.jpg)





![Nabożeństwo Kolędowe w kościele NSPJ w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Nabożeństwo Kolędowe w kościele NSPJ w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768205565dsc-6968-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany