Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 grudnia 202409:27

Sobotni wieczór na jarmarku na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO, PROGRAM NA NIEDZIELĘ]

Sobotni wieczór na jarmarku na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO, PROGRAM NA NIEDZIELĘ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Na zamku największą publiczność zgromadziła wieczorem muzyczna podróż do lat 80. z Natalią Tul i Kamilem Klimkiem. W razie niepogody niedzielne wydarzenia we wnętrzach zamku.

Oboje wykonawcy zaśpiewali przy muzyce zespołu Krzysztofa Fulneczka. Posłuchamy go jeszcze raz na finał zamkowego jarmarku, 21 grudnia. Obok Kamila Klimka wystąpi jego żona Magdalena. Wcześniej wybrzmiały szemrane piosenki w wykonaniu zespołu W sam raz.

Niedziela to tradycyjnie blok dla dzieci.

Od 14.00 Wyprawa w głąb Ziemi – gość specjalny jarmarku Carbonarium Jastrzębie Zdrój, wystawa maszyn z klocków Lego, gogle VR (praca pod ziemią), maszyna do przypinek, pokaz zumby dla dzieci, tory przeszkód i gry sportowe

Wystawa maszyn z klocków Lego i pokazy Carbonarium w sali konferencyjnej na parterze słodowni. W razie niepogody inne wydarzenia we wnętrzach zamku.

16.00 Muzyczna karuzela, czyli zimowe show z piosenkami dla dzieci Doroty Banaś z zespołem, artystki znanej z cyklu koncertów Maluchy w krainie dźwięków.

Dostępne także żywa szopka, przejażdżki bryczką oraz oprowadzanki w siodle. Ponadto: zamkowe kino, zwiedzanie wystawy multimedialnej i domu książęcego z księżniczką i rycerzem (od godz. 10.00 do 20.00, ostatnie wejście o godz. 18.00), bajkowy las, strefa gastro z grillami i pączkami ze Stajnią Podkowa (niedziela od godz. 13.00), obóz Drengów znad Górnej Odry, strawa wojów z ogniska oraz miody do skosztowania (od godz. 16.00), stragany oraz stajenka w mieniącej się kolorami kaplicy zamkowej.

Autor: Zamek Piastowski, zdj. FotoKruty.pl, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie17 lipca 202522:30

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

- Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeszedł spektakularną metamorfozę. Dzięki zakończonej właśnie kompleksowej modernizacji energetycznej stał się jednym z najbardziej zaawansowanych i samowystarczalnych obiektów medycznych w Polsce. Inwestycja warta ponad 37 milionów złotych to nie tylko nowoczesność i ekologia, ale również realne oszczędności sięgające nawet 200 tysięcy złotych miesięcznie.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.