Nie uszanował święta. 1 listopada wykorzystał do kradzieży

57-latek z Raciborza 1 listopada dokonał kradzieży z włamaniem.
10 lat więzienia grozi 57-letniemu mieszkańcowi Raciborza, który dokonał kradzieży z włamaniem. Mężczyzna ukradł sprzęt o wartości blisko 6 tysięcy złotych. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.
Na początku listopada na ulicy Kościelnej w Raciborzu do budynku gospodarczego doszło do kradzieży z włamaniem. Zostały skradzione metalowe elementy drabiny dekarskiej oraz akcesoria sportowe. Raciborscy kryminalni w wyniku czynności operacyjnych ustali i zatrzymali mężczyznę, który dopuścił się tego przestępstwa. Okazał się nim 57-letni mieszkaniec Raciborza.
Jak ustalili mundurowi mężczyzna w nocy 1 listopada włamał się do budynku gospodarczego i ukradł z niego sprzęt. Następnie co kilka dni kradł z niego kolejne sprzęty. Wartość skradzionych rzeczy to blisko 6 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)








































![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz