Filmowy październik w kinie Bałtyk – nie przegap hitów!

Kino Bałtyk zaprasza na emocjonujący tydzień pełen filmowych premier i wyjątkowych pokazów. Od 25 do 31 października w repertuarze znajdziesz zarówno kino familijne, jak i mroczne thrillery. A na Halloween przygotowano specjalny maraton z horrorami.
Co zobaczymy w tym tygodniu?
Emma Odważna – codziennie od 25 do 31 października, godz. 15:30
Pełna przygód opowieść o młodej bohaterce, która wyrusza na niezwykłą podróż. Film dla całej rodziny, idealny na popołudniowy seans.
Wrooklyn Zoo – 25-30 października, godz. 17:30
Dynamiczna opowieść o niezwykłym zoo w Nowym Jorku. Ciekawa propozycja dla miłośników przygód i niecodziennych historii.
Substancja – 25-28 października, godz. 20:00
Thriller science fiction o tajemniczych eksperymentach, które wymykają się spod kontroli. Film pełen napięcia, który z pewnością zaintryguje widzów.
Idź pod prąd – 30 października, godz. 20:00
Dramat opowiadający o walce z niesprawiedliwością. Inspirująca historia o człowieku, który nie boi się iść pod prąd.
KLUB KONESERA:
Mnich i karabin – 29 października, godz. 20:00 oraz 31 października, godz. 17:30
Głęboka i poruszająca opowieść o duchowości i wojnie. Seans dla tych, którzy szukają w kinie czegoś więcej niż rozrywki.
MARATON HALLOWEEN:
Demon, Beezel, Hellboy: Wzgórza nawiedzonych – 31 października, godz. 20:00
Specjalna propozycja na Halloween – trzy filmy grozy w jednym wieczorze. Idealna opcja dla fanów mrocznych historii i mocnych wrażeń.
Kino Bałtyk zaprasza na wyjątkowe seanse, które dostarczą wrażeń dla każdego. Rezerwuj bilety i spędź filmowy tydzień w najlepszym towarzystwie!



![50. Piesza Pielgrzymka Opolska wyruszyła z Raciborza na Jasną Górę [FOTO i WIDEO] 50. Piesza Pielgrzymka Opolska wyruszyła z Raciborza na Jasną Górę [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786957528dsc-6552-.jpg)









![Markowice bawiły się na festynie. Były atrakcje dla dzieci, muzyka i strażackie zabawy [FOTO] Markowice bawiły się na festynie. Były atrakcje dla dzieci, muzyka i strażackie zabawy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786864832photo-28-z-43-.jpg)







![Włochy bez biletu lotniczego. Vespa, podróże, książka i smak cannoli [ZAPROSZENIE] Włochy bez biletu lotniczego. Vespa, podróże, książka i smak cannoli [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786875475vespa-.jpg)


![Unia II rozbiła Ocice. Po przerwie gospodarze nie dali rywalom szans [FOTO] Unia II rozbiła Ocice. Po przerwie gospodarze nie dali rywalom szans [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786899685gre07693-.jpg)

![Zawada Książęca udanie rozpoczęła sezon. Beniaminek pokonał Kuźnię [FOTO] Zawada Książęca udanie rozpoczęła sezon. Beniaminek pokonał Kuźnię [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786956535photo-25-z-65-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany