Noc Bibliotek z udziałem raciborskiego stróża prawa

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób czytanie i biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Policjanci chętnie uczestniczą w tego typu wydarzeniach. To doskonała okazja to do promowania bezpieczeństwa, a także przedstawienia bliżej pracy policjantów.
W piątek, 11.10., w Miejskiej Bibliotece w Raciborzu mł.asp. Łukasz Gardas uczestniczył w wydarzeniu pod nazwą "Noc w bibliotece" to ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie oraz biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Tym razem odbyło się to w klimacie kryminalnym.
Policjant rozmawiał z uczestnikami o służbie w policji, a także przypominał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Poruszył także temat noszenia elementów odblaskowych w szczególności w okresie jesienno-zimowym, a przy okazji każdy otrzymał od policjanta taki odblask.





![Dramat na Solnej, awaria windy i zanieczyszczony potok [RAPORT 998] Dramat na Solnej, awaria windy i zanieczyszczony potok [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773479732628407680-1229394136045578-5320161355132321652-n-.jpg)




![O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776332328zrzut-ekranu-2026-04-16-o-11-29-32-.png)




















![Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177641026055-930770-2-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany