Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 października 202413:42

Nowy kierownik Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich

Nowy kierownik Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W Pietrowicach Wielkich odbyło się spotkanie związane ze zmianami kadrowymi. Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu podinspektor Marek Ryszka wręczył rozkaz personalny nowemu kierownikowi Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich podkomisarzowi Jackowi Wajdzie.

Dzisiaj w Pietrowicach Wielkich odbyło się spotkanie związane ze zmianami kadrowymi w Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich. Nowym kierownikiem został podkom. Jacek Wajda, któremu rozkaz personalny wręczył Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu podinsp. Marek Ryszka. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele gminy Pietrowice na czele z wójtem Adamem Wajdą.

Była to doskonała okazja do podziękowania za finansowe wsparcie Gminie Pietrowice Wielkie przy zakupie nowego radiowozu marki Toyota Corolla, który zasili flotę posterunku. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale przede wszystkim dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców, na którym policjantom zależy najbardziej.

Nowemu kierownikowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów na nowym stanowisku.

Autor: KPP Racibórz, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport14 maja 202521:10

Choć z katowicką Gieksą przegrali, tanio skóry nie sprzedali [FOTO]

Choć z katowicką Gieksą przegrali, tanio skóry nie sprzedali [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozegrany w środowe, 14.05., popołudnie na boisku przy Srebrnej dostarczył wielu emocji. Naprzeciw siebie stanęły zespoły MKS Unii Racibórz oraz rezerwy ekstraklasowego GKS Katowice. I choć raciborzanie ostatecznie pożegnali się z rozgrywkami pucharowymi, to tanio skóry w starciu z Gieksą nie sprzedali. Spotkanie rozegrano bez udziału publiczności.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Nasz Racibórz 09.05.2025
11 maja 202511:00

Nasz Racibórz 09.05.2025

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.