Samoobrona dla kobiet - kolejny kurs

Od 15 września ruszają kolejne zajęcia powszechnej samoobrony dla kobiet. – Mielimy tak dużo chętnych do udziału w zajęciach, że wspólnie z prezydentem postanowiliśmy ruszyć z kolejną edycją – mówi Jacek Ostrowski, który poprowadzi zajęcia. Odbywać się będą w SP 15 w każdą środę.
Miejskie Centrum Reagowania i Ochrony Ludności oraz Raciborski Ośrodek Aikido działając pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Racibórz zapraszają od 15 września do 15 grudnia 2010 r., na zajęcia powszechnej samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę w godzinach 18.00 – 20.00 w Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Słowackiego 48.
Zajęcia poprowadzą instruktor Jacek Ostrowski oraz zaproszeni do współpracy raciborscy trenerzy technik samoobrony. Porad udzielać będą policjanci, strażnicy miejscy, psycholog oraz ratownicy WOPR. – Po ostatnich zajęcia mieliśmy tak dużo chętnych, że wspólnie z prezydentem Mirosławem Lenkiem uznaliśmy, że warto wyjść naprzeciw raciborzankom i zorganizować kolejne zajęcia – mówi Jacek Ostrowski, organizator zajęć samoobrony.
– Dopiero wczoraj na mieście pojawiły się plakaty, a już dziś urywają się telefony od chętnych pań do wzięcia udziału w zajęciach. Dzwonią pracownice szpitala, kancelarii adwokackich czy biur nieruchomości – wylicza Jacek Ostrowski. Forma zapisów rożni się nieco od tej, z poprzedniej edycji. – Nie robimy sztywnych trzech grup. Teraz wystarczy zatelefonować dzień przez lekcją i zapytać o wolne miejsce – zapewnia Ostrowski.
Zgłoszenia telefonicznie przyjmuje oraz informacji udziela:
Jacek Ostrowski, tel. 602 487 925.
(k)
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany