Mistrzynie świata mażoretek gościły u prezydenta

W środę, 18 września magistrat odwiedziły mażoretki ZARA, które wyszły zwycięsko z czterodniowych rywalizacji Mistrzostw Świata i Pucharu Świata w czeskiej Ostrawie. Zawodniczki z dumą mogą pochwalić się zasłużonym tytułem Mistrza Świata.
Mażoretki gościły w urzędzie w towarzystwie czterech instruktorów tańca: Aldony Krupy-Gawron, Pauliny Ostrowskiej, Artura Stroki i Nadii Czemeryńskiej.
Prezydent Jacek Wojciechowicz oraz jego zastępcy Michał Kuliga i Małgorzata Rudnicka-Głowińska osobiście pogratulowali zawodniczkom tytułu i imponujących osiągnięć oraz wręczyli podarunek.
Mażoretki ZARA, reprezentujące Stowarzyszenie "Źródło" i Gminne Centrum Kultury w Nędzy, zostały nominowane do startu we wspomnianych wcześniej mistrzostwach przez Związek Sportowy Mażoretek na podstawie bardzo wysokich wyników zdobytych na Mistrzostwach Europy. Swoje umiejętności akrobatyczne zawdzięczają dzięki współpracy z trenerami z Powiatowego Centrum Sportu.
Start w eliminacjach odbył się w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Miasta Racibórz.









![O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776332328zrzut-ekranu-2026-04-16-o-11-29-32-.png)






![Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177641026055-930770-2-.jpg)












![Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776412378s-niadanie-biznesowe-rig-1-.png)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany