Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 września 202416:11

Na początek roku szkolnego - skorzystaj z bezpłatnych kursów językowych w bibliotece

Na początek roku szkolnego - skorzystaj z bezpłatnych kursów językowych w bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Przestań trzymać język za zębami! Raciborska biblioteka oferuje bezpłatny dostęp do multimedialnej platformy edukacyjnej Lerni. W ofercie jest pięć języków - angielski, niemiecki, włoski, hiszpański i francuski. Sprawdź, jak to działa!

Biblioteka w Raciborzu wychodzi naprzeciw potrzebom swoich czytelników, oferując im dostęp do nowoczesnej platformy edukacyjnej Lerni. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności językowe oraz zawodowe, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Po zalogowaniu się na platformę Lerni, użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy kursów językowych. W ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Platforma Lerni umożliwia naukę na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować kurs do swoich indywidualnych potrzeb i umiejętności. Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, platforma Lerni przygotowała specjalny kurs BusinessEnglish123, który koncentruje się na języku angielskim w kontekście biznesowym. Kurs obejmuje takie zagadnienia jak negocjacje, prezentacje, pisanie e-maili oraz inne umiejętności kluczowe dla biznesu.

Korzystanie z platformy Lerni niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, użytkownicy mają możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie - platforma jest dostępna zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Kursy są interaktywne i angażujące, co sprzyja efektywnej nauce i motywuje do regularnej pracy.

Aby skorzystać z darmowego dostępu do platformy Lerni, wystarczy zgłosić się po indywidualny kod dostępu do dowolnej filii lub oddziału Biblioteki w Raciborzu. I gotowe!

lerni_pot

Autor: Biblioteka Raciborz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Styl życia4 czerwca 202612:12

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO]

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Liczne grono wiernych uczestniczyło w uroczystości Bożego Ciała w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu. Tradycyjna procesja eucharystyczna po Mszy Świętej przeszła ulicami centrum miasta, gromadząc mieszkańców, którzy wspólnie dali świadectwo swojej wiary.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport4 czerwca 202623:58

Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO]

Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Przed czwartkowym spotkaniem trudno było znaleźć argumenty przemawiające za zespołem ze Szczejkowic. Unia Racibórz miała przed meczem aż 22 punkty przewagi nad Borowikiem, walczyła o miejsce w czołówce tabeli i występowała przed własną publicznością. Piłka nożna po raz kolejny pokazała jednak, że różnice widoczne w tabeli nie zawsze przekładają się na wydarzenia boiskowe.

(greh)
Reklama
Sport4 czerwca 202623:28

Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO]

Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W Boże Ciało w Nędzy rozegrano turniej InPost Cup organizowany przez lokalny GMKS 21 Nędza. Młodzi zawodnicy rywalizowali równocześnie na czterech boiskach, a całe wydarzenie od początku przebiegało w sportowej, turniejowej atmosferze.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Sport5 czerwca 202612:02

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO]

Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W czwartkowy wieczór, w Nędzy rozegrano spotkanie klasy okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a LKS Start Mszana. Mimo że goście przystępowali do meczu jako pewny lider rozgrywek i z zapewnionym awansem, to gospodarze walczący o utrzymanie wyszli z tego starcia zwycięsko.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.