Sześć zastępów w akcji w Chałupkach. Powodem… spalona potrawa

Cztery zastępy PSP i dwa zastępy OSP zadysponowano do Chałupek na ulicę Fabryczną. Interwencja spowodowana była zgłoszeniem o silnym zadymieniu.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25.08., o godzinie 15.22. Ze zgłoszenia, jakie odebrał dyspozytor PSP Racibórz, wynikało, że w budynku przy ulicy Fabrycznej w Chałupkach doszło do silnego zadymienia. Po dojeździe zastępów na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zapalenia się potrawy. Garnek z przypaloną strawą wyniesiono na zewnątrz, oddymiono pomieszczenie oraz dokonali kontroli obiektu pod kątem obecności CO w atmosferze. W wyniku oddziaływania ognia w garnku nadpaleniu uległy meble kuchenne. Poniesione straty oszacowano na kwotę 2 tys. złotych. Przyczyną zdarzenia było pozostawienie potrawy na gazie.















![Wspólnie grali dla Adama – charytatywny koncert w Łubowicach [FOTO] Wspólnie grali dla Adama – charytatywny koncert w Łubowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768900385dsc-3612-kopia-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany