Hejter z Raciborza musiał przeprosić Posła Michała Wosia

Internauta został zobowiązany przez sąd do przeproszenia posła Michała Wosia za hejt i nienawistne komentarze na Facebooku. To przypomnienie, że hejt w sieci nie jest bezkarny.
Obrażanie innych może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Internet wymaga kultury i szacunku – za ataki słowne można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej. Podobne działania będą podejmowane wobec osób, które decydują się na obrażanie innych w sieci. Każdy przypadek hejtu musi być traktowany poważnie, bo nienawiść rodzi zbrodnie. Kroki prawne służą ochronie jakości raciborskiej debaty. HejtStop!
Treść przeprosin:
Zgodnie z treścią prawomocnego wyroku sądu rejonowego w Raciborzu, z dnia 21.05.2024r, sygnatura akt K II 164/24, odnośnie punktu drugiego, niniejszym przepraszam Pana Michała Wosia za zachowanie opisane w zarzutach.
Internauta poniósł też koszty procesu oraz został zobowiązany do zapłaty środków na fundusz niosący pomoc pokrzywdzonym.




![Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780552787dsc-9319-.jpg)
![Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780551456dsc-3866-.jpg)



![Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17805694231780567813gre06742-2-.jpg)









![Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780614121gre06797-.jpg)
![Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780654458photo-17-z-77-.jpg)

![Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780608366photo-170-z-350-.jpg)




























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.