Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 sierpnia 202409:29

Rozpędzone BMW w Raciborzu. Kierowca surowo ukarany przez policję

Rozpędzone BMW w Raciborzu. Kierowca surowo ukarany przez policję - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Policjanci z wydziału ruchu drogowego raciborskiej komendy zatrzymali kierowcę, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 125 km/h. Na najbliższe 3 miesiące zabrano mu uprawnienia do kierowania. Będzie też musiał zapłacić 2500 zł mandatu, a na jego koncie pojawiło się 15 punktów karnych.

Policjanci z raciborskiej drogówki wczoraj po godzinie 19.00 na ulicy Reymonta w Raciborzu dokonali pomiaru prędkości pojazdu bmw. Na wyświetlaczu urządzenia pomiarowego pojawił się wynik 125 km/h. To aż 75 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy.

Kierującym bmw okazał się 37-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a na jego konto wpłynęło 15 punktów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 37-latkowi zostały także zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest ściśle związane z przestrzeganiem przez kierujących obowiązujących przepisów, w tym obowiązujących limitów prędkości.

Bezpieczna prędkość to taka, która jest dostosowana do natężenia ruchu, obowiązujących ograniczeń prędkości, warunków atmosferycznych, a także stanu nawierzchni i przede wszystkim własnych umiejętności.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, to ciągle jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Wielu kierowców, jadąc za szybko, ryzykuje życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

55-827481

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 listopada 202514:17

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO]

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

24 listopada 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyła się uroczysta ceremonia w ramach obchodów Dni Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia uhonorowano lokalnych krwiodawców, wręczając im odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, przyznawane przez Ministra Zdrowia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.