Aktualności28 lipca 202416:53
Full Moon 2024. Tak bawiono się na zamkowym dziedzińcu

0
Reklama
Racibórz:
Ponad tysiąc osób, według szacunków organizatorów, bawiło się w nocy z soboty na niedzielę na zamkowym dziedzińcu.
Pełnia Księżyca przyciąga przede wszystkim młodych ludzi, a festiwal to nie tylko muzyka, ale także strefa gastro i inne atrakcje. W naszej galerii zdjęcia Mirosława Kościelniaka.






































































































































































































































































![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)


![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)













![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany