Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 lipca 202416:17

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

- To już siódma ofiara na Śląsku, która straciła życie podczas wakacyjnego wypoczynku nad wodą - podsumowuje śląska policja. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

- Dzisiaj, 20.07., przed godziną 13.00 na terenie kąpieliska strzeżonego w miejscowości Olza utonął 18-latek. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Zebrany w sprawie materiał pozwoli wyjaśnić okoliczności i przyczynę tego tragicznego zdarzenia. Apelujemy o rozwagę podczas kąpieli wodnych. Zwracajmy też uwagę na innych kąpiących się - ktoś może potrzebować naszej pomocy - podała śląska KWP.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latek z Małopolski pływał w strzeżonym kąpielisku z 16-letnim kolegą. Nagle zniknął pod wodą. Młodszy kolega popłynął na brzeg, do ratowników. Ci rozpoczęli poszukiwania 18-latka. Do akcji włączono strażaków płetwonurków z Bytomia i Kędzierzyna-Koźla, strażaków zawodowych oraz miejscowych ochotników. Po dwóch godzinach wyciągnięto ciało z wody. Niestety, lekarz stwierdził zgon.

Autor: red./KPP Wodzisław Śl., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport7 marca 202623:24

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO]

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Udanie rundę wiosenną sezonu 2025/2026 rozpoczęli piłkarze Unii Racibórz. W sobotnim spotkaniu klasy okręgowej raciborzanie pokonali na własnym boisku Ruch Stanowice 3:1. Choć to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, gospodarze pokazali charakter, odwrócili losy meczu i sięgnęli po komplet punktów.

(greh)
Sport6 marca 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Sport8 marca 202612:33

Pierwszy Bieg Kobiet w Zawadzie Książęcej. Aktywność, integracja i dobra energia [FOTO]

Pierwszy Bieg Kobiet w Zawadzie Książęcej. Aktywność, integracja i dobra energia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotni poranek, 7 marca, Zawada Książęca stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia sportowo-integracyjnego. Na boiskach LKS „Zgoda” przy ulicy Olimpijskiej odbyła się pierwsza edycja Biegu Kobiet – inicjatywy skierowanej do mieszkanek gminy Nędza oraz okolicznych miejscowości. Wydarzenie zorganizowano w przededniu Dnia Kobiet, podkreślając, że najlepszym sposobem na świętowanie może być wspólna aktywność na świeżym powietrzu.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.