Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 czerwca 202415:29

Ubieramy życie w miłość. Teatr Fortissimo wystąpi na zamku

Ubieramy życie w miłość. Teatr Fortissimo wystąpi na zamku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Na przedstawienie, 27 czerwca o godz. 19.00, zapraszają Powiat Raciborski oraz Zamek Piastowski.

- To jedno z całej serii wydarzeń zaplanowanych w dawnej siedzibie Piastów - mówią starosta Grzegorz Swoboda oraz wicestarosta Ewa Lewandowska. Po wielu próbach aktorów Teatru Fortissimo zobaczymy w nowym programie rozrywkowym dla mamy, taty i dziecka.

- Będzie można się zrelaksować przy pięknych, wzruszających piosenkach i wierszach. Letnia scenografia oraz nastrój stworzony przez Aktorów Teatru "Fortissimo" pozwoli miło spędzić czas - mówią Teresa Okaj (przygotowanie i scenografia) oraz Łukasz J. Porwoł (opracowanie muzyczne).

Wystąpią: Anna Gańdziarowska, Regina Ludwikowska, Jolanta Mika, Tadeusz Mikiewicz, Bogdan Pająk, Jolanta Sawicka i Zbigniew Woźniak.

Zamek Piastowski, 27 czerwca, godz. 19.00. Wstęp bezpłatny na podstawie wejściówek do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim (budynek słodowni) od wtorku 25 czerwca od godz. 10.00. Liczba miejsc ograniczona.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202511:21

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO]

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

U sąsiadów. W dniach 5–7 grudnia 2025 roku w Rybniku odbyła się kolejna edycja Jarmarku u Antoniczka — tym razem w nowej odsłonie, przeniesiona bezpośrednio na teren okalający Bazylikę św. Antoniego. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono mieszkańców i gości, oferując połączenie tradycji, świątecznej atmosfery oraz artystycznych i rzemieślniczych akcentów. Zobacz, jak wyglądał jarmark w obiektywie Oskara Tomeczka.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.