Przedszkole w Studziennej oficjalnie otwarte

Przedszkole nr 5 przy ulicy Bojanowskiej w Studziennej przeszło w ostatnim czasie gruntowny remont. Dziś oficjalnie otwarto placówkę, a dzieci zyskały nowoczesny i bezpieczny obiekt przystosowany do ich potrzeb.
Dzięki kompleksowej realizacji inwestycji, placówka zyskała nie tylko od strony wizualnej, ale również znacząco zwiększył się komfort dzieci i pracowników. Przeprowadzona termomodernizacja zaś wpłynie na oszczędność energetyczną przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiednich warunków w budynku.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał wraz z przedszkolakami Naczelnik Wydziału Edukacji Krzysztof Żychski. Podczas oficjalnej części, dyrektor placówki Ilona Fichna podziękowała wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tej inwestycji.
Prace remontowe w raciborskiej placówce obejmowały:
• docieplenie dachu od strony zewnętrznej,
• wymianę kotłowni węglowej na gazową,
• wykonanie instalacji CO i CWU,
• zamontowanie paneli fotowoltaicznych,
• ocieplenie i odmalowanie ścian zewnętrznych budynku,
• gruntowne wyremontowanie i odmalowanie wewnętrznych pomieszczeń placówki,
• oraz wymianę drzwi i okien.
Całkowity koszt inwestycji wyniósł 1 674 951 zł, z czego Miasto Racibórz pozyskało aż 227 913 zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.






























































![Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] Racibórz przyspiesza z drogami. Aktualizacje dokumentacji, obwodnica i zmiany w centrum [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778590670gre06371-.jpg)




![Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] Most na Odrze i nowy przebieg DW421 coraz bliżej końca. Kluczowa inwestycja w powiecie raciborskim ma zakończyć się w styczniu 2027 roku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177856765112-20260505-dw421-km-1990-2740-2-.jpg)







![Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769987151large-a962b85d-9770-4155-9f05-719256482626-.jpg)



























![Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778663248img-0809-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany