Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 maja 202411:33

Kierowniczka biura prezydenta odchodzi z ratusza

Kierowniczka biura prezydenta odchodzi z ratusza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Joanna Stanisz-Cebula, wybrana na stanowisko kierownika Biura Prezydenta Miasta (BPM) Raciborza przez Dariusza Polowego, żegna się z raciborskim ratuszem. Przez półtora roku kierowała służbami prasowymi ratusza.

- Informuję, że w poniedziałek 27 maja kończę pracę w Urzędzie Miasta. Z tego miejsca bardzo dziękuję za współpracę, za rozmowy, za wskazówki. To był dobry czas. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia/usłyszenia przy kolejnych okazjach - pożegnała się dziś, 23.05., z redakcjami Joanna Stanisz-Cebula.

Joanna Stanisz-Cebula rozpoczęła pracę w Raciborzu w Muzeum, w dziale innowacji. Wodzisławianka kierowała Strefą Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w budynku SP 18 przy ul. Żorskiej.

W listopadzie 2022 r., w trzecim naborze, wybrano ją na kierownika BPM. W pierwszym kandydat nie spełnił wymogów, w drugim wybrany zrezygnował.

Wśród zadań kierownika BPM jest m.in. "kreowanie i realizacja polityki informacyjnej Prezydenta Miasta oraz wizerunku Prezydenta Miasta i Urzędu Miasta w mediach" oraz "zapewnienie właściwej organizacji i obsługi spotkań, wizyt, konferencji i posiedzeń z udziałem Prezydenta Miasta".

Jak powiedział nam prezydent Jacek Wojciechowicz, następca bądź następczyni Joanny Stanisz-Cebuli zostanie wyłoniony w trybie konkursu.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności21 kwietnia 202614:42

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Raciborzu odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary świętujące 50-lecie pożycia małżeńskiego. Medale za długoletnie wspólne życie wręczyli prezydent miasta Jacek Wojciechowicz oraz II wicewojewoda śląski Michał Kopański, składając jubilatom gratulacje i wyrazy uznania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport20 kwietnia 202622:53

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO]

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W niedzielę, 19 kwietnia na boisku w Tworkowie rozegrano interesujące spotkanie A klasy, w którym rezerwy lokalnego LKS 05 Tworków podejmowały drużynę LKS Buk Rudy. Mimo że gospodarze przewodzili w tabeli i byli zdecydowanymi faworytami, przyjezdni szybko zweryfikowali przedmeczowe przewidywania, pokazując większą determinację i skuteczność.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.