Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido 2024 w Raciborzu

W dniach 11-12 maja 2024 roku miłośnicy sztuk walki z całej Polski oraz z zagranicy odwiedzą Raciborzu, aby wziąć udział w XVI Otwartych Mistrzostwa Polski Iaido. Wydarzenie organizowane jest po raz kolejny w Raciborzu przez Polski Związek Kendo oraz raciborski klub Butokukan, pod patronatem Urzędu Miasta Racibórz oraz OSiR Racibórz.
Iaido, sztuka miecza japońska znana także jako "sztuka dobywania miecza", to nie tylko technika walki, ale także duchowa praktyka, która wymaga skupienia, precyzji i elegancji. Uczestnicy zawodów będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w różnych kategoriach, konkurując w zawodach indywidualnych oraz turnieju drużynowym.
- Serdecznie zapraszamy na Arenę Rafako przy ulicy Łąkowej. Na sobotę zaplanowany jest turniej indywidualny oraz drużynowy, niedzielę wypełni seminarium szkoleniowe oraz egzaminy na stopnie uczniowskie oraz mistrzowskie - zachęca Adam Majchrzak.







![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)




![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)









![Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768079776dsc-7423-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany