Trzydniówka z Tetraedrem

Pod koniec września Tetraedr postanowił zaprezentować 5 swoich sztuk, organizując teatralną trzydniówkę. - Prawdopodobny termin to przedostatni weekend września - zapowiada Grażyna Tabor. Gościem specjalnym będzie przedstawicielka miesięcznika "Teatr", który chce napisać o raciborskiej grupie.
- Część spektakli zaprezentujemy na scenie, a część w plenerze, 3 przedstawienia zagra grupa starsza Tetraedru, a 2 Tetraedr młodszy - mówi Grażyna Tabor. Jakie sztuki będą mogli obejrzeć raciborzanie? - Będą to "Ulica Szewska", "Kto usta twe całował", "Renety, goldeny", "What a bloody story" i najnowsza - "Przetarg" - wylicza reżyserka.
Teatralna trzydniówka odbędzie się prawdopodobnie w czasie przedostatniego weekendu wrześniowego. Pojawi się na niej gość specjalny - przedstawicielka miesięcznika "Teatr". - Będzie to pani, która chce o nas napisać i zobaczyć nas w akcji, na scenie - wyjaśnia Grażyna Tabor.
JaGA









![Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256264gemini-generated-image-3z158z3z158z3z15-3-.jpg)
































![Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783260163photo-39-z-61-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany