Przyroda powiatu raciborskiego. Spotkanie z Janem Dudą

Znany przyrodnik, autor licznych publikacji, opowie o unikalnych wartościach raciborskiej przyrody.
- W środę 8 maja o godzinie 18, w Punkcie Informacji Turystycznej Visit Racibórz, odbędzie się spotkanie z dr. Janem Dudą. Tematem spotkania będzie "Przyroda powiatu raciborskiego - wybrane zagadnienia". Wstęp wolny - informuje raciborskie Muzeum.

![Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761656995seniorzy-.jpg)


![Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761741813manewry-.jpg)





















![W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761757029dsc-9652-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany