Aktualności23 kwietnia 202423:20
Procesja i zawody zaprzęgowe w Łubowicach

0
Reklama
Racibórz:
Kolejna edycja imprezy, która u progu sezonu skupia miłośników jazdy konnej. Odbędzie się 28 kwietnia. Początek o godz. 11.30.


Kolejna edycja imprezy, która u progu sezonu skupia miłośników jazdy konnej. Odbędzie się 28 kwietnia. Początek o godz. 11.30.

2 listopada, w Dzień Zaduszny LKS Nędza zmierzył się z Kolejarzem Chałupki. Spotkanie obfitowało w dużą ilość akcji, goli, oraz interwencji bramkarzy, a zakończyło się pewną wygraną przyjezdnych.
Spotkania w niskich ligach piłkarskich z reguły obfitują w wiele ciekawych akcji na boisku, a na trybunach w przeróżną atmosferę - czasem piknikową, czasem pełną emocji. Tak samo było i tym razem, 2 listopada w Górkach Śląskich, w meczu z rezerwami Zameczku Czernica.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany