Aktualności22 kwietnia 202410:12
Mężczyzna z rozbitą głową na chodniku przy Bosackiej

0
Reklama
Racibórz:
W sobotę, 20.04, krótko przed godziną 13, strażaków zadysponowano na ulicę Bosacką w Raciborzu. Co było przyczyną interwencji?
Ze zgłoszenia, które wpłynęło do komendy PSP w Raciborzu o godzinie 12.58, wynikało, że na chodniku przy ulicy Bosackiej leży mężczyzna z raną głowy. Po dojeździe strażaków na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że mężczyzna jest przytomny. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy około 60-letniemu mężczyźnie.

![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)








































![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany