Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 kwietnia 202417:47

Apel do młodych

Apel do młodych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zwracamy się do was młodzi przyjaciele, którzy jesteście wolni i szczerzy jak ptaki. Nie pozwólcie, aby obcięto Wam skrzydła, aby ponownie Was zmanipulowano. To wy macie racje. Mówimy to z perspektywy naszego doświadczenia i popełnianych błędów. To jest Wasze miasto nadziei i przyszłości. Nie musicie go opuszczać, a jeżeli to czynicie to znaczy, że radni, którzy nim zarządzają zawiedli. Nic o Was bez Was.

KULISY KAMPANI

Była to brudna kapania, pełna nienawiści. Jakby większość kandydatów najadła się szaleju. Kampania nie na argumenty, ale banery. Pokazało się mnóstwo nowych twarzy, którzy wyrośli jakby po wybuchu atomowym. Obiecujący tak niemożliwe rzeczy, że głupota i nieprzyzwoitość rozlała się wokół naszego miasta. Jako wieloletni samorządowcy, społecznicy nie bez wad, ale zawsze od lat pracujący wśród społeczności lokalnych, organizujący inicjatywy, pytamy się, gdzie Ci ludzie byli przez ostatnie lata.

TWARZE Z BILBORDÓW

Z bilbordów spoglądają na nas uśmiechnięte twarze. Kim są Ci ludzie, jakie wartości za nimi stoją, tego nie wiemy, gdyż brak jest biogramów ich historii. Bycie radnym to ciężka praca. To codzienne wsłuchiwanie się w głos mieszkańców. Po otrzymaniu mandatów większość najprawdopodobniej zamilknie jak to bywa, a i ich obecność w radzie zawęzi się do pobierania diety.

KOMITET ZJEDNOCZENI DLA RACIBORZA

Mając na uwadze dobro Mieszkańców powołaliśmy Komitet Zjednoczeni dla Raciborza ludzi składających się ze społeczników, uczciwych. Ludzi, którzy kochają nasze miasto, chcą w nim mieszkać i służyć jego mieszkańcom. Ludzi, którzy w nowej radzie doprowadzą do zgody. Bo nasze miasto jego rozwój i nasi mieszkańcy są najważniejsi.

DLACZEGO NASZYM KANDYDATEM JEST ARTUR KOWALSKI

Ponieważ w naszym przekonaniu pozostali kandydaci już byli. My wystawiamy kandydata prawego i sprawiedliwego. Pełnego wigoru, ale rozsądnego. Kandydata dialogu, pojednania i zgody. Każdy z Państwa jest Kowalskim. Cichym i wrażliwym mieszkańcem naszego miasta

PROSIMY O WASZ GŁOS

Ryszard Fraczek, Roman Wałach, Michał Sładek

01-zdjecie02-program

03_-_okrg_1

04-okrg_2

05-okrg_3

Autor: materiał wyborczy zlecony i finansowany przez KWW Oblicza - Zjednoczeni dla Raciborza, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności22 maja 202411:32

Raport 998. Makabryczne odkrycie na terenie byłego Polmosu

Raport 998. Makabryczne odkrycie na terenie byłego Polmosu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności20 maja 202414:35

Błoto na jezdniach i zalana piwnica restauracji. Strażacka walka ze skutkami nawałnicy

Błoto na jezdniach i zalana piwnica restauracji. Strażacka walka ze skutkami nawałnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwanaście interwencji związanych z usuwaniem skutków nawałnicy, jaka przetoczyła się wczoraj, 19.05., na powiatem raciborskim odnotowali strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP.

red., fot. OSP Strzybnik, (greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 maja 202400:03

Gwizdek powędrował na półkę. Zdzisław Matysiak zakończył sędziowską karierę

Gwizdek powędrował na półkę. Zdzisław Matysiak zakończył sędziowską karierę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Zdzisława Matysiaka (na zdj. z pucharem) kojarzy z pewnością wielu lokalnych piłkarzy, zarówno tych starszych jak i nieco młodszych. Doświadczony arbiter prowadził bowiem przez wiele lat spotkania na boiskach w regionie. Niestety, pana Zdzisława nie zobaczymy już na boisku w roli rozjemcy. W niedzielę, 19 maja zakończył sędziowską karierę.

(greh)
Aktualności20 maja 202411:26

Pozostawiona świeczka przyczyną pożaru w Łęgu

Pozostawiona świeczka przyczyną pożaru w Łęgu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Nędzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 26.04.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.