Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 marca 202407:41

Pierwszy poranek w Sanatorium miłości - zapowiedź II odcinka z udziałem mieszkańca naszego powiatu

Pierwszy poranek w Sanatorium miłości - zapowiedź II odcinka z udziałem mieszkańca naszego powiatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W programie TVP bierze udział Tadeusz z Krzyżanowic w powiecie raciborskim. W II odcinku kuracjusze będą mieli okazję sprawdzić się aktywnościach, które dla niektórych będą świetną zabawą, a dla innych okazją do przełamania lęków i kompleksów.

Pierwszy poranek w sanatorium. Dzień ledwo się rozpoczął, a kuracjusze już są na pełnych obrotach! Jedni wybiorą spontaniczne tańce w pokoju, inni gimnastykę w promieniach wschodzącego słońca. Wspólna aktywność będzie okazją do lepszego poznania się, a panowie wykorzystają ten czas do zaprezentowania swojej tężyzny fizycznej, dowcipu oraz ciekawej osobowości – w tym roku nikt nie kalkuluje, walka o względy kobiet zaczyna się od pierwszych chwil w sanatorium. Kuracjusze nie tracą ani chwili, bo wiedzą, że miłość może pojawić się w każdym momencie i w każdych okolicznościach.

W II odcinku kuracjusze będą mieli okazję sprawdzić się aktywnościach, które dla niektórych będą świetną zabawą, a dla innych okazją do przełamania lęków i kompleksów. W efekcie sesji fotograficznej robionej seniorom przez seniorów powstanie wiele pięknych fotografii, które zobrazują osobowość bohaterów „Sanatorium miłości”, natomiast wizyta na torze saneczkowym będzie okazją dla panów do roztoczenia opieki nad kobietami oraz flirtu podczas zjazdów.

Pierwszy dzień to zawsze wizyta u lekarza, badania i przepisanie zabiegów. W poczekalni Tadeusz będzie próbował zauroczyć Janinę, której będzie to odpowiadało, ale postanowi trzymać mężczyznę na dystans, dając sobie czas na spokojne budowanie relacji. Jednak w gabinecie lekarskim dojdzie do ciekawej sytuacji. Pani doktor, ku uciesze Janiny przepisze jej do picia wodę leczniczą „Tadeusz” - takie historie zdarzają się tylko w filmach i w… „Sanatorium miłości”!

Podczas spotkania Marty z uczestnikami Andrzej zdecyduje podzielić się z grupą swoimi trudnymi doświadczeniami: „Mieszkam w domu prowadzonym przez Polski Komitet Pomocy Społecznej. Inni mieszkają w swoich domach, ja jestem w takim, różne są te kłody życiowe, które niestety spadają. Trzeba wsiąść do pociągu, nawet byle jakiego, ale trzeba znaleźć odpowiednią stację. Ja pracuję z ludźmi starszymi od siebie, pomagam im”. Szczerość i odwaga zawsze są w cenie, nie inaczej będzie tym razem.

Na trudne wyznanie w intymnej rozmowie z Martą Manowską zdobędzie się Małgosia. Opowie o ciężkich życiowych doświadczeniach, które przez wiele lat nosiła w sobie. Pojawią się łzy, ale też i piękne świadectwo jak radzić sobie z przeciwnościami losu, jak cieszyć się z małych rzeczy i dziękować za to, co się ma…

II odcinek „Sanatorium miłości” - w niedzielę, 17 marca o godz. 21:20 w TVP1

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Kultura i edukacja12 kwietnia 202415:09

Voice your vision. Debata młodych w książnicy

Voice your vision. Debata młodych w książnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek 12 kwietnia Biblioteka w Raciborzu uczciła rozpoczynający się Europejski Tydzień Młodzieży zapraszając raciborską młodzież do debaty. W tym roku Europejski Tydzień Młodzieży odbywa się pod hasłem „Voice your vision. Democracy in action”. Demokracja w dzianiu to między innymi aktywne dzielenie się swoimi opiniami i wysłuchanie opinii innych.

Biblioteka Racibórz
Sport13 kwietnia 202422:15

Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet w Rudniku. Świerczewska ze złotem, Michniewicz ze srebrem

Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet w Rudniku. Świerczewska ze złotem, Michniewicz ze srebrem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwa medale to dorobek LKS Dąb Brzeźnica w rozegranych dziś, 13.04., Mistrzostwach Polski Juniorek U20 w zapasach kobiet.

red.
Reklama
Aktualności12 kwietnia 202411:37

Projekt Welcome – Library for Everyone. Książki po ukraińsku

Projekt Welcome – Library for Everyone. Książki po ukraińsku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
MiPBP w Raciborzu, fot. pexels.com/cottonbro studio
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.