Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 marca 202413:16

Polowy: to niewiarygodna buta i bezczelność. Fita i Woś przywłaszczyli wizualizację nowego mostu

Polowy: to niewiarygodna buta i bezczelność. Fita i Woś przywłaszczyli wizualizację nowego mostu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Michał Fita i Michał Woś przywłaszczyli wizualizację nowego mostu na Kanale Ulga, za którą z prywatnych pieniędzy zapłacił kandydujący na fotel prezydenta Dariusz Polowy - to temat dzisiejszej, 15.03., konferencji prasowej przed raciborskim ratuszem.

- Panowie Fita i Woś używają jej w swoich materiałach wyborczych. Po emisji spotu wyborczego Dariusza Polowego, w którym w jego finale pojawia się wizualizacja nowego mostu na Kanale Ulga ta sama wizualizacja zaczęła być używana w materiałach wyborczych panów Michała Fity i Michała Wosia. Publikując wizualizację Michał Fita i Michał Woś nie podają informacji o źródle pochodzenia tej grafiki. Używają jej jak swojej - czytamy w informacji prasowej przesłanej przez komitet prezydenta.

Dariusz Polowy pokazał fakturę za przygotowanie kilku wizualizacji nowego mostu z 1 marca 2024 roku na kwotę 4 243,50 zł. - Właśnie jednej z tych wizualizacji, za opracowanie której z prywatnych pieniędzy zapłacił Dariusz Polowy bezprawnie oraz łamiąc wszelkie standardy korzystają panowie Fita i Woś - dodano.

- Szanowni Państwo. Z jednej strony bardzo się cieszę, że wyznaczmy trendy i kierunki działań oraz dajemy inspirację innym kandydatom. Z drugiej strony apeluję do nich, aby naśladowanie i gonienie moich działań oraz propozycji dla Raciborza robili z własnych środków. Drodzy Państwo bardzo żałuję, że sytuacja, o której za chwilę opowiem ma miejsce. W mojej ocenie jest to całkowity upadek moralny, bezkresna bezczelność oraz poczucie totalnej bezkarności. W rezultacie powinno to definitywnie kończyć kampanie wyborcze oraz kariery polityczne panów Fity i Wosia. Szanowni Państwo! Chodzi o jeden z moich głównych celów kolejnej kadencji – o nowy most na Kanale Ulga i jego wizualizację, za którą zapłaciłem z prywatnych pieniędzy. Można z całą pewnością powiedzieć, że Panowie Fita i Woś przywłaszczyli moją własność i wykorzystali oraz wykorzystują ją jako swoją w kampaniach wyborczych. To jest niewiarygodna buta i bezczelność - powiedział na konferencji prezydent.

- Za przygotowanie wizualizacji nowego mostu zapłaciłem z prywatnych pieniędzy, ponieważ wiedziałem, że będzie to materiał używany przeze mnie w kampanii wyborczej. Nie są to materiały należące do Gminy, nie są to tym bardziej materiały należące do panów Wosia i Fity. Przyznają Państwo, że przygotowanie takich wizualizacji, jak moje to zupełnie inny poziom jakościowy, niż przygotowanie tabliczki z napisem most, z którą stał w polu pan Michał Fita 7 marca. Należy dodać, że prace nad moimi wizualizacjami nowego mostu rozpoczęły się pół roku temu. Faktura za przygotowanie wizualizacji jest z dnia 1 marca 2024 roku. Grafiki mostu z użyciem naszej własności na profilach panów Fity i Wosia zaczęły się pojawiać dopiero po emisji mojego spotu wyborczego w poniedziałek 11 marca, w którym pierwszy raz zaprezentowałem most i pierwszy raz w życiu panowie Fita i Woś zobaczyli wizualizację. Wcześniej używali tylko tabliczek z napisem nowy most. Ocenę postępowania tych panów pozostawiam wyborcom i opinii publicznej. Oczywiście podejmę stosowne kroki prawne od tego jest prokuratura i policja - dodał.

Poseł Michał Woś wcześniej wielokrotnie krytykował prezydenta Dariusza Polowego w związku z nowym mostem na Uldze

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 kwietnia 202410:21

Kia i skoda zderzyły się na Warszawskiej

Kia i skoda zderzyły się na Warszawskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Reklama
Aktualności23 kwietnia 202410:40

Motocykliści rozpoczną sezon 1 maja w Raciborzu

Motocykliści rozpoczną sezon 1 maja w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Aktualności23 kwietnia 202409:08

Pomoc przyszła na czas. Lokator trafił do szpitala

Pomoc przyszła na czas. Lokator trafił do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 19.04.2024

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.