Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 marca 202418:23

Niezależny samorządowiec MICHAŁ FITA: Lepszy Racibórz i lepszy powiat, a nie partyjne kłótnie [zobacz SPOT]

Niezależny samorządowiec MICHAŁ FITA: Lepszy Racibórz i lepszy powiat, a nie partyjne kłótnie [zobacz SPOT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Pierwszy spot tej kampanii. Pełen pozytywnej energii - bo tacy jesteśmy! Drużyna niezależnych ludzi stąd. Chcemy lepszego Raciborza, a nie walki partii. Chcemy konkretów, a nie wizualizacji. Za nami stoją miliony na inwestycje: dworzec, obwodnica drogi. Ale może być lepiej. Wiemy jak!

LEPSZY RACIBÓRZ JEST MOŻLIWY!

Stajemy dzisiaj w obliczu wyborów, które będą kształtować losy Raciborza na kolejne lata. To czas, w którym każdy głos ma znaczenie, a każdy z nas ma szansę uczynić rzeczy wielkie dla naszego miasta. KONKRETY NIE WIZUALIZACJE Dzisiaj staję przed Wami z obietnicą: obietnicą lepszego Raciborza. Ale nie chcę poprzestać na samych słowach. Chcę, abyśmy wspólnie dokonali konkretnych zmian, które przyniosą realne korzyści naszej społeczności. Konkrety, nie obietnice - to myśl, która będzie nas prowadzić przez całą kampanię.

ŚWIETNA DRUŻYNA GOTOWA DO BUDOWY LEPSZEGO RACIBORZA i LEPSZEGO POWIATU

Wspólnie chcielibyśmy przedstawić Wam nie tylko swoje założenia, ale także kandydatów do Rady Miasta, którzy podzielają moje wartości i wizję lepszego Raciborza oraz kandydatów do Rady Powiatu chcących stworzyć lepszy powiat. Razem będziemy pracować nad konkretnymi rozwiązaniami, które przyniosą korzyści naszej społeczności. Ci kandydaci, to osoby, które od dawna działają w naszej społeczności i nadal chcą poświęcać swój czas i energię, aby reprezentować Wasze interesy, jeszcze lepiej rozumieć Wasze potrzeby i podejmować działania służące dobru naszej społeczności.

SAMORZĄD TO NIE POLIGON PARTII POLITYCZNYCH - MY JESTEŚMY NIEZALEŻNI

To Wy, mieszkańcy Raciborza, macie kluczowy głos w tym procesie. Wasze potrzeby, Wasze pomysły, Wasza wizja przyszłości miasta są fundamentalne dla naszych działań. Wierzę w Wasze różnorodne doświadczenia i pomysły na rozwój Raciborza. Razem możemy osiągnąć wiele, jeśli będziemy działać zgodnie, współpracować i szukać rozwiązań, które będą służyły naszym wspólnym celom. Chcemy, aby nasza Rada Miasta i Rada Powiatu była reprezentatywnym organem, odzwierciedlającym różnorodność naszego społeczeństwa i regionu oraz podejmującym decyzje w oparciu o potrzeby wszystkich mieszkańców Raciborza i powiatu raciborskiego.

ZNAMY SIĘ! JESTEŚMY STĄD I TUTAJ DZIAŁAMY DLA WAS. NIE JESTEŚMY KOTEM W WORKU

My Was słuchamy. Słuchamy Waszych głosów - oczekiwań, obaw, nadziei i postulatów. Będziemy pracować z determinacją i oddaniem, aby wspólnie z Wami budować lepsze jutro dla nas wszystkich. Chcemy, aby Racibórz był miejscem, w którym każdy mieszkaniec czuje się bezpiecznie, spełniony i doceniony. Razem możemy stworzyć lepszy Racibórz - miasto, w którym rozwija się gospodarka, edukacja, kultura, a także dba o środowisko naturalne oraz lepszy powiat raciborski.

NASZA DRUŻYNA ŚCIĄGNĘŁA MILIONY NA INWESTYCJE

Patrząc wstecz, widzimy nasze osiągnięcia, ale również wyzwania, które nadal przed nami stoją. Ale dzisiaj nie chcemy skupiać się na tym, co było, ale raczej na tym, co możemy osiągnąć razem, idąc ku przyszłości. PIERWSZY SPOT tej kampanii: Pełen pozytywnej energii - bo tacy jesteśmy! Drużyna niezależnych ludzi stąd. Zobacz, polub, podaj dalej. Bądź z nami!

ZAPRASZAMY NA KONWENCJĘ

Chcemy lepszego Raciborza, a nie walki partii. Chcemy konkretów, a nie wizualizacji. Za nami stoją miliony na inwestycje: dworzec, obwodnica, drogi, przedszkola itd. Ale może być lepiej. Wiemy jak! 

Autor: Materiał wyborczy/sfinansowano ze środków KWW Michała Fity dla Raciborza, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 kwietnia 202409:43

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO]

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Krzyżanowice:

Kolejne w ciągu kilku dni zdarzenie na skrzyżowaniu na Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków i czeską Hat’. Tym razem udział brały w nim trzy pojazdy. Co ciekawe, za kierownicami każdego z pojazdów znajdowali się obywatele Republiki Czeskiej.

red., fot. FB/OSP KSRG Krzyżanowice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.