Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 lutego 202418:52

Tadeusz z Krzyżanowic w Sanatorium Miłości TVP

Tadeusz z Krzyżanowic w Sanatorium Miłości TVP - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

- Nie dam sobie w kaszę dmuchać jestem prawdziwym facetem - mówi Tadeusz z Krzyżanowic w powiecie raciborskim. Start emisji w niedzielę, 10 marca, o godz. 21:20 w TVP1.

- We wrześniu 2023 roku, w Krynicy Zdroju, zakończyły się zdjęcia do najnowszej edycji „Sanatorium miłości ”. To już szósty sezon tego bijącego rekordy popularności programu, w którym czekają nas niespodzianki i zwroty akcji, a pod koniec turnusu prowadząca, Marta Manowska ogłosi historyczną decyzję … Fanów serii czeka wielkie zaskoczenie! - informuje TVP.

Poprzednie edycje Sanatorium miłości pokazały, że show Telewizji Polskiej to program, w którym scenariusz tak naprawdę pisze życie i występujący w nim bohaterowie. Jego główną siłą jest autentyczność , której audycja zawdzięcza swoją gigantyczną popularność.

Jak podkreśla Marta Manowska, tegoroczna odsłona Sanatorium miłości będzie wyjątkowa ze względu na udział silnych osobowości, które do programu wniosły pokaźne bagaże doświadczeń, a co za tym idzie mają jasno określone poglądy i oczekiwania wobec związków przyjaźni oraz głębokie przemyślenia na temat jesieni życia. - W tym roku szczególnie przeżyłam rozmowy indywidualne z uczestnikami. Poznałam ich dobrze tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy rozmawialiśmy w cztery oczy. Każdy z nich to wyrazisty charakter, który nie dawał się do końca poznać w grupie, ale po każdej takiej rozmowie odkrywałam tych ludzi na nowo widziałam ich głębiej delikatniej z całym ogromem ich przeżyć i przemyśleń - wspomina Manowska.

Widzowie programu oprócz tradycyjnych randek i rozmów z Martą Manowską zobaczą uczestników w przeróżnych formach aktywności m in na torze saneczkowym czy podczas warsztatów fotograficznych.

tadek2902024

Wśród uczestników jest Tadeusz z Krzyżanowic. Deklaruje, że jeśli w programie pojawi się kobieta, która go zainteresuje, to będzie walczył o nią do upadłego, bo nie boi się rywalizować z innymi mężczyznami o serce wybranek. Dziś jest na emeryturze, ale przez większą część kariery zawodowej pełnił bardzo odpowiedzialną i niebezpieczną funkcję w kopalni - był górnikiem strzałowym, tzn. przygotowywał materiały wybuchowe i przeprowadzał procedurę kruszenia przewidzianej do urobienia skały. Dzięki tej pracy nauczył się, jak radzić sobie ze stresem, co pomogło mu również przy realizacji jego wielkiej pasji jaką są skoki spadochronowe. Choć ostatnio musiał zrobić przerwę, to uwielbia ten sport tak bardzo, że co niedzielę przyjeżdża na lotnisko, żeby przynajmniej zobaczyć innych w akcji.

Z żoną pobrali się w dość młodym wieku. Mężczyzna pracował na noce w kopalni, żona przygotowywała się do matury. Po powrocie do domu pomagał jej w opiece nad synem. Kiedy zakończył pracę pod ziemią zaczęli wspólnie z żoną prowadzić firmę. Pogoń za pieniądzem i brak czasu dla siebie poskutkowały decyzją o rozwodzie, który odbył się 20 lat temu. Kolejna praca jaką podjął była związana z częstymi delegacjami, które też nie sprzyjały budowaniu związku. Dziś w domu Tadeusza królują psy, do których jest mocno przywiązany. Szuka kobiety charakternej, która będzie miała swoje zdanie. Bliskie jest mu powiedzenie, że w dobrym związku mężczyzna jest głową a kobieta szyją. Nie toleruje jednak pań kapryśnych i kłótliwych. Podkreśla, że przyszła partnerka będzie musiała zaakceptować jego ukochane psiaki on natomiast w ramach randki zaoferuje jej skok spadochronowy w tandemie. Lista pozostałych uczestniczek i uczestników.

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 kwietnia 202410:21

Kia i skoda zderzyły się na Warszawskiej

Kia i skoda zderzyły się na Warszawskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Reklama
Aktualności23 kwietnia 202410:40

Motocykliści rozpoczną sezon 1 maja w Raciborzu

Motocykliści rozpoczną sezon 1 maja w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Aktualności23 kwietnia 202409:08

Pomoc przyszła na czas. Lokator trafił do szpitala

Pomoc przyszła na czas. Lokator trafił do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 19.04.2024

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.