Podróżujesz do Rybnika? Pamiętaj, że zamykają tam dwie ulice

- Od 1 marca br. przez kilka miesięcy zamknięte będą ul. Sportowa i ul. Niewiadomska. Zamknięcie związane jest z rozpoczynającą się przebudową obu dróg. Obowiązywać będą objazdy oraz zmiany w kursowaniu autobusów - informuje rybnicki magistrat. Niewiadomska to boczna Raciborskiej w ciągu DW 935 Racibórz-Rybnik.
Prace na ul. Niewiadomskiej będą prowadzone etapami przez ok. 9 miesięcy: w pierwszym etapie zostanie zamknięty odcinek od granicy miasta (od ulicy Szczerbickiej) do ulicy Staromiejskiej. Na zamkniętym odcinku drogi będzie możliwość dojazdu do posesji.
Prace na ul. Sportowej (na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Morcinka) prowadzone będą etapami przez ok. 7 miesięcy: w pierwszym etapie zostanie zamknięty odcinek od przejazdu kolejowego do ulicy Szymanowskiego.



![Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17634701801763461732img-20251118-101228-.jpg)





![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)

















![Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763462732img-20251114-wa0143-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz